Exotická cesta na Srí Lanke

30.1 - 9.2. 2020

Pozývame Vás na jedinečnú, 11 dňovú ženskú cestu za znovuobjavením žiariacej ženskej esencie, ktorú každá z nás v sebe má.  Zámerom je objavenie a znovuzrodenie vlastnej ženskosti a jedinečnosti. Každá z nás má v sebe svoje vlastné kúzlo, esenciu, spôsob akým sa vyjadrujeme, rozprávame, smejme sa, tancujeme, spôsob akým milujeme, žijeme, či smútime….

Čo ťa čaká na ženskej ceste?

Luxusný rezort so súkromným bazénom a bohatým ženským programom počas celého pobytu. Rezort má výnimočnú polohu a krásnu energiu. Osobne odskúšané!

Vydaj sa s nami na jedinečnú ženskú cestu na žiariacu Srí lanku, kde na teba čaká:
Luxusné ubytovanie, súkromný bazén, dve krásne pláže, fantastická zdravá polpenzia, dobrosrdečný personál, ktorý sa nás po poslednej ceste už nevie dočkať, nezabudnuteľná večera na pláži pri západe slnka, 4 výlety na jedinečné miesta Srí Lanky, v našom autenickom štýle, bohatý program zostavený pre pohladenie ženskej duše, sprevádzanie Zuzkou a Katkou počas celej cesty, vrátane letu, aromaterpia, darček, zažijeme spoločný ženský kruh so Srí Lanskými ženami a spoznáme výhody vedomého cestovanie

Exotika po našom:

Môžete sa tešiť na prácu:

  • s telom, naším posvätným chrámom cez tanec, pohybové meditácie a hlboké cvičenia
  • so zvukom cez spev a hudbu
  • s vôňou – cez aromaterapiu, prácu s bylinkami a esenciálnymi olejmi
  • s podvedomím, rušenie starých nefunkčných vzorcov
  • so základným tantra učením a prácu s dychom
  • s nevedomím  cez vedené meditácie
  • prehlbovanie prítomného okamihu cez zážitky, rituály, cestovanie
  • spoločný kruh so Srí lanskými ženami
0

Dní s polpenziou a programom

0

Skúsené lektorky

0

Výlety v okolí

0

Darček

Exotická cesta na Srí Lanke je pre Teba tou správnou voľbou ak:

Povedali o nás ...

„Toto bolo spojenie všetkého, čo som doteraz poznala, a to som si toho teda naozaj už prešla.
Akoby som vás všetkých poznala už roky. Atmosféra sa nedá opísať ani slovami, už len keď toto
píšem, tak mám zimomriavky a to vôbec neprikrášľujem.“

Janka, Bratislava

„Dievčatá…ďakujem aj ja…bolo to PRESNE TO, čo som teraz potrebovala, aj keď som to nevedela
predtým pomenovať. Krásny relax a zároveň reštart do ďalších pracovných vecí v mojom živote.
Prajem Vám, nech máte aj ďalšie Vaše semináre plné spokojných ľudí, pohody a radosti.“

Martina, Lučenec

„Cítila som sa veľmi príjemne. Bola tu úprimná, otvorená a inšpiratívna atmosféra. Veľmi oceňujem, že
sa nešlo podľa nejakého „nemenného„ rozvrhu, ale vyciťovalo sa intuitívne, čo daná skupina
potrebuje. A nebolo to len teoretické, ako sme bežne zvyknutí ale pretkané praktickými činnosťami,
dokonca tvorivosťou, osobnými skúsenosťami…Bolo to veľmi pestré a zároveň nesmierne ženské
a inšpiratívne! Super!“

Evka, Zvolen

„Ďakujem za seba a za všetky ženy z Martina a blízkeho okolia. Celá terapia bol jeden waw moment pre mňa. Nečakala som nič a dostala som strašne veľa. Doporučujem ju všetkým ľuďom naokolo ako sa len dá, s čistej hĺbky svojho srdca. Prednášky boli inšpiratívne, magické a hlboké pre mňa aj moje klientky a viem, že sa budeme stretávať pravidelne na ďalších a ďalších…. Prečo? Lebo to ako prednášaš a ako robíš terapie, ide z hĺbky a srdca.“

Saška, Martin

„Chcem Ti ešte raz nesmierne PODAKOVAŤ, za tvoju pracu, prístup, láskavosť, vieru, pokoru, mudrosť a
nádherné vedomie, ktoré sprevádza Tvoju vzácnu dušu. Bolo užasné Ta pozorovať, ako to robíš
fantasticky, so srdcom a absolutnym odovzdaním. Nesmierne si VÁŽIM Tvoju prácu…a vobec to, že som si venovala Tvoj seminár a Ty takéto krasne veci
robíš.“

Zuzka, Sielnica

„Terapia vniesla novy naboj do dni…  Otvorila veci, ktoré v hĺbke spali. Prinavrátila mi hlas za seba. Vytrhla ma z kolobehu neustále sa opakujúcich vzorcov a situácií. Veci, ktoré som videla, ale nedokázala som sa dostať k ich koreňu… Nie všetkým rozumiem prečo sú tak, ale lepšie chápem, čo som ja a čo už nie…  V bežnom uponáhľanom živote bolo pre mňa tažké nájsť to a oddeliť…  Po jej terapii som odhodila balvan,  ktorý som niesla bez toho aby som o tom vedela..  Nie len môj ale celého rodu.  Ďakujem“

Veronika, B. Bystrica

Náš zámer je nepretvárať sa na niekoho iného ale pozrieť sa pravdivo a hlbšie na to kto skutočne sme…nájsť prirodzený spôsob, ako nájsť svoje šťastie, vlastnú ženskú esenciu  a nájsť v nej pravdivý a pevný základ pre partnerský, rodinný, pracovný a spoločenský život. Vniesť tieto princípy do našej bežnej životnej reality, neulietať si na duchovne ale pretvárať skutočnú realitu do podoby, v akej ju potrebujeme mať. Bude ale vychádzať z nášho vnútra. Z našej skutočnej ženskej podstaty, ktorú v sebena Srí Lanke objavíme. Pre náš reálny život. Srí Lanka je nádherný exotický ostrov, perla v indickom oceáne. Zároveň je aj krajinou, s jasne vymedzenou mužsko-ženskou polaritu. Budeme cítiť  a vidieť, že muži sú naozaj mužmi, ženy sú naozaj ženami. Práve pre toto naladenie, sme cielene na otvorenie a objavenie našej prirodzenej esencie, autentickosti a ženskej energie v nás, vybrali tento ostrov. V bezpečnom a zároveň luxusnom prostredí na pláži s polpenziou, precítime magické miesta a energie toho nádherného ostrova. A za pomoci týchto energií, cez profesionálne vedenie a program šitý na mieru, premeníme Popolušky v to čím naozaj sme – kráľovné svojho života.

Čím je tento pobyt iný a jedinečný?

Zažiješ transformáciu na úrovni tela aj duše. Na podvedomej úrovni odstránime rodové programy, ktoré nám neslúžia, naučíme sa pracovať s intuíciou a vnútorným hlasom, zbavíme sa programov a predsudkov, ktoré nás nútia k pripútanosti a strachu. Každá vo svojej vlastnej téme. Pozrieme sa na dary a potenciál každej z nás a jeho vnútorné uchopenie. Do práce s telom na prepojenie s dušou, sa ponoríš cez tanec, hlboké a hravé cvičenia, pohybové meditácie. Naučíš sa praktické tantrické postupy, ktoré môžeš praktikovať aj doma. Poláskame sa so zvukom cez spev a hudbu a rozmaznáme sa vôňou cez aromaterapiu. Využijeme všetky zmysli na ponorenie sa do samej seba a ukotvenie nadobudnutých zmien v reálnom živote. Každá za seba, v tom, čo potrebuje. Aby sa otvorila hojnosti a kráse, ktorú život a sebaprijatie prináša. Aby mohla na základe svojej transformácie zmeniť veci vo svojom reálnom živote, tak ako to sama potrebuje. Je tu jedinečná šanca objaviť samú seba. A žiť harmonickejšie, naplnenejšie a radostne. Žijeme v raji na zemi, iba ho potrebujeme uzrieť. To Ti tento pobyt ponúka.

Zámerom je  prepojenie sa samej so sebou a s inými ženami na krásnej žiariacej Srí Lanke. Prinesenie a znovuzrodenie vlastnej ženskosti. Objavenie vlastnej múdrosti, ktorá každej z nás napovie, čo na svojej životnej ceste potrebuje urobiť a ako. Silné rituály na výnimočných miestach podporia zámer a cestu každej z nás. V komornej skupine nádherných žien , získame to, čo je pre nás tak nesmierne dôležité. Otvoríme sa svojej vnútornej múdrosti, prebudíme svoju ženskú polaritu, budeme objavovať sexuálnu energiu, ktorá prináša životnú silu a vnútorné rozžiarenie. Očistíme sa od starých vzorcov myslenia, čo nám umožní nazrieť  k nášmu potenciálu pravdivo a jasne. Táto cesta nám prinesie podporu a prijatie, načerpanie zdravej životnej energie, lásky a pokoja.  Čas a priestor, ktorý si tu každá doprajeme podporí každú z nás, aby sa otvorila novým možnostiam a vykročíme späť domov s novým pohľadom na seba a svet a budeme vedieť čo máme urobiť. Čo chceme žiť. A čo pre to potrebujeme urobiť.

Táto nádherná skupina žien zrejme na chvíľu zmení beh tejto lokality, do ktorej sa vyberieme a obsypeme ju neskutočnou energiou. Odídeme ženské, vyživené, prepojené a tak zrelaxované, že nás doma ani nespoznajú a z tejto energie budeme čerpať ešte veľmi dlho, ak nie navždy.

Ubytovanie

Ubytovanie je zaistené v nádhernej lokalite, v luxusnej vilke, ktorú vlastní náš priateľ domáci Srí Lančan. Z vilky je výhľad na súkromný bazén, ktorý máme prístupný kedykoľvek počas dňa. Izby majú vlastný balkón s výhľadom na bazén a do záhrady, so súkromím pre našu skupinu.

Pláž

Takéto dve čarovné pláže sa nachádzajú pri našej vilke.

Strava

Vynikajúca, bohatá polpenzia, zhotovená tak, aby sme mali možnosť vyskúšať, čo najviac miestnych špecialít a čerstvého ovocia. Strava bude v ajurvédskom štýle, zdravá a výživná pre naše telo a vnútorné orgány. Personál vilky sa už na nás veľmi teší.

Doprava

V cene je zahrnutá doprava klimatizovaným minibusom z letiska a na letisko a taktiež a na všetky výlety na mieste. Cena nezahŕňa letenku

Víza a poistenie

Každý účastník musí mať uzatvorené komerčné zdravotné poistenie. Odporúčame uzatvorenie poistenia storna letenky

Objednávka

V prípade záujmu prosím vyplňte nasledovný formulár a pre ďalší postup vás kontaktujeme.

CENA

1599 € (nezahŕňa letenku)

---> pre naše akciové ponuky nás prosím kontaktujte osobitne

Telefón

+421 918 420 441

E-mail

zenskecesty@gmail.com

    Scroll to Top