Exotická cesta na Bali

21.- 31.5. 2020.

Pozývame Vás na 11 dňovú čisto ženskú cestu na prekrásne Bali. Hlavný zámer tejto exotickej cesty je stíšenie a naladenia sa na seba samú, tak aby sme mohli precítiť a uvidieť čo v skutočnosti potrebujeme, aby sme mohli začať žiť naozaj naplnený život v súlade s našou autentickosťou. Každá z nás má v sebe svoje vlastné kúzlo, esenciu, spôsob akým sa vyjadrujeme, rozprávame, smejme sa, tancujeme, spôsob akým milujeme, žijeme, či smútime…. A práve na originalitu každej z nás sa zameriame, budeme postupne zhadzovať masky a presvedčenia o sebe, aké by sme mali byť aby sme boli hodné lásky, šťastia či hojnosti.

Milé ženy, pozývame Vás na exotickú ženskú cestu na prekrásne Bali. Už len zmienka o tomto ostrove vyvoláva predstavu tropického raja, no Bali je viac než len ostrov. Je to kombinácia kultúr, chrámov, pozitívnej energie, harmónie, úžasnej prírody, slnka, morskej vody a usmiatych ľudí. Toto všetko umožňuje, aby ste jednak do praktík a cvičení prenikli hlbšie, ale čo je dôležitejšie, aby ony prenikli hlbšie do Vás! Niekoľko dní pravidelných meditácií, pohybových meditácií, spontánneho tanca, aromaterapie, cvičení a práce s podvedomím Vám pomôže dostať sa veľmi hlboko do vnútra svojej duše, kde je miesto vašej intuície, vášní, životného poslania a liečenia disharmónií, ktoré nám škodia. Hlavný zámer tejto exotickej cesty je stíšenie a naladenia sa na seba samú, tak aby sme mohli precítiť a uvidieť čo v skutočnosti potrebujeme aby sme mohli začať žiť naozaj naplnený život v súlade s našou autentickosťou. Každá z nás má v sebe svoje vlastné kúzlo, esenciu, spôsob akým sa vyjadrujeme, rozprávame, smejme sa, tancujeme, spôsob akým milujeme, žijeme, či smútime…. A práve na originalitu každej z nás sa zameriame, budeme postupne zhadzovať masky a presvedčenia o sebe, aké by sme mali byť aby sme boli hodné lásky, šťastia či hojnosti. Cez starostlivo vybratý program a cvičenia sa vrátim k skutočnému pravému JA každej z nás. Program je šitý na mieru ženskej duše tak aby sme si počas pobytu užili jednak krásu Bali, silných miest ktoré tu spolu navštívime, ale aj precítili hĺbku cvičení, meditácií, rituálov a práce so svojím vnútrom. Prežijeme silný zážitok kľudu a harmónie, ku ktorému sa budeme schopné vracať aj v ruchu svojho európského životného štýlu . A o to práve ide!

Čo ťa čaká na ženskej ceste?

Luxusné ubytovanie s bazénom a súkromnou plážou, bohatý program počas celého pobytu. Krásne prostredie s výnimočnou polohou a energiou. Veľa zážitkov, nezabudnuteľné výlety, vynikajúca strava, nádherná príroda.

V cene je zahrnuté nádherné ubytovanie na pláži, súkromný bazén, transfer z letiska a na letisko, 4 výlety, bohatý program, 2 skúsené lektorky, plná penzia počas pobytu, aromaterapia, darček.

Exotika po našom:

Môžete sa tešiť na prácu:

  • S telom, naším posvätným chrámom cez tanec, dynamické meditácie a hlboké cvičenia a pod.
  • So zvukom cez hudbu a spev
  • S čuchom cez liečivú aromaterapiu a prácu s bylinami a esenciami
  • S podvedomím, rušenie a čistenie starých nepotrebných programov a vzorcov správania
  • So základným tantra učením, ako cestou k spokojnému životu
  • Na prácu s našim dychom
  • Prehlbovanie prítomnosti: TU a TERAZ cez zážitky, rituály, vedomé cestovanie a spoznávanie
  • Hľadanie pravdy a pocitov, ktoré sú potlačené
0

Dní s plnou penziou a programom (s cestou 11 dní)

0

Skúsené lektorky

0

Výlety v okolí

0

Darček

Exotická cesta na Bali je pre Teba tou správnou voľbou ak:

„Toto bolo spojenie všetkého, čo som doteraz poznala, a to som si toho teda naozaj už prešla.
Akoby som vás všetkých poznala už roky. Atmosféra sa nedá opísať ani slovami, už len keď toto
píšem, tak mám zimomriavky a to vôbec neprikrášľujem.“

Janka, Bratislava

„Dievčatá…ďakujem aj ja…bolo to PRESNE TO, čo som teraz potrebovala, aj keď som to nevedela
predtým pomenovať. Krásny relax a zároveň reštart do ďalších pracovných vecí v mojom živote.
Prajem Vám, nech máte aj ďalšie Vaše semináre plné spokojných ľudí, pohody a radosti.“

Martina, Lučenec

„Cítila som sa veľmi príjemne. Bola tu úprimná, otvorená a inšpiratívna atmosféra. Veľmi oceňujem, že
sa nešlo podľa nejakého „nemenného„ rozvrhu, ale vyciťovalo sa intuitívne, čo daná skupina
potrebuje. A nebolo to len teoretické, ako sme bežne zvyknutí ale pretkané praktickými činnosťami,
dokonca tvorivosťou, osobnými skúsenosťami…Bolo to veľmi pestré a zároveň nesmierne ženské
a inšpiratívne! Super!“

Evka, Zvolen

„Ďakujem za seba a za všetky ženy z Martina a blízkeho okolia. Celá terapia bol jeden waw moment pre mňa. Nečakala som nič a dostala som strašne veľa. Doporučujem ju všetkým ľuďom naokolo ako sa len dá, s čistej hĺbky svojho srdca. Prednášky boli inšpiratívne, magické a hlboké pre mňa aj moje klientky a viem, že sa budeme stretávať pravidelne na ďalších a ďalších…. Prečo? Lebo to ako prednášaš a ako robíš terapie, ide z hĺbky a srdca.“

Saška, Martin

„Chcem Ti ešte raz nesmierne PODAKOVAŤ, za tvoju pracu, prístup, láskavosť, vieru, pokoru, mudrosť a
nádherné vedomie, ktoré sprevádza Tvoju vzácnu dušu. Bolo užasné Ta pozorovať, ako to robíš
fantasticky, so srdcom a absolutnym odovzdaním. Nesmierne si VÁŽIM Tvoju prácu…a vobec to, že som si venovala Tvoj seminár a Ty takéto krasne veci
robíš.“

Zuzka, Sielnica

„Terapia vniesla novy naboj do dni…  Otvorila veci, ktoré v hĺbke spali. Prinavrátila mi hlas za seba. Vytrhla ma z kolobehu neustále sa opakujúcich vzorcov a situácií. Veci, ktoré som videla, ale nedokázala som sa dostať k ich koreňu… Nie všetkým rozumiem prečo sú tak, ale lepšie chápem, čo som ja a čo už nie…  V bežnom uponáhľanom živote bolo pre mňa tažké nájsť to a oddeliť…  Po jej terapii som odhodila balvan,  ktorý som niesla bez toho aby som o tom vedela..  Nie len môj ale celého rodu.  Ďakujem“

Veronika, B. Bystrica

Čím je tento pobyt iný a jedinečný?

Zažiješ transformáciu na úrovni tela aj duše. Na podvedomej úrovni odstránime rodové programy, ktoré nám neslúžia, naučíme sa pracovať s intuíciou a vnútorným hlasom, zbavíme sa programov a predsudkov, ktoré nás nútia k pripútanosti a strachu. Každá vo svojej vlastnej téme. Pozrieme sa na dary a potenciál každej z nás a jeho vnútorné uchopenie. Do práce s telom na prepojenie s dušou, sa ponoríš cez tanec, hlboké a hravé cvičenia, pohybové meditácie. Naučíš sa praktické tantrické postupy, ktoré môžeš praktikovať aj doma. Poláskame sa so zvukom cez spev a hudbu a rozmaznáme sa vôňou cez aromaterapiu. Využijeme všetky zmysli na ponorenie sa do samej seba a ukotvenie nadobudnutých zmien v reálnom živote. Každá za seba, v tom, čo potrebuje. Aby sa otvorila hojnosti a kráse, ktorú život a sebaprijatie prináša. Aby mohla na základe svojej transformácie zmeniť veci vo svojom reálnom živote, tak ako to sama potrebuje. Je tu jedinečná šanca objaviť samú seba. A žiť harmonickejšie, naplnenejšie a radostne. Žijeme v raji na zemi, iba ho potrebujeme uzrieť. To Ti tento pobyt ponúka.

Zámerom je prepojenie sa samej so sebou a s inými ženami na krásnom žiariacom Bali. Prinesenie a znovuzrodenie vlastnej ženskosti. Objavenie vlastnej múdrosti, ktorá každej z nás napovie, čo na svojej životnej ceste potrebuje urobiť a ako. Silné rituály na výnimočných miestach podporia zámer a cestu každej z Nás. V komornej skupinke nádherných žien získame to, čo je pre nás tak nesmierne dôležité. Otvoríme sa svojej vnútornej múdrosti, prebudíme svoju ženskú polaritu, budeme objavovať sexuálnu energiu, ktorá prináša životnú silu a vnútorné rozžiarenie. Očistíme sa od starých vzorcov myslenia, čo nám umožní nazrieť  k nášmu potenciálu pravdivo a jasne. Táto cesta nám prinesie podporu a prijatie, načerpanie zdravej životnej energie, lásky a pokoja.  Čas a priestor, ktorý si tu každá doprajeme podporí každú z nás, aby sa otvorila novým možnostiam a vykročíme späť domov s novým pohľadom na seba a svet a budeme vedieť čo máme urobiť. Čo chceme žiť. A čo pre to potrebujeme urobiť.

Táto nádherná skupina žien zrejme na chvíľu zmení beh tejto lokality, do ktorej sa vyberieme a obsypeme ju neskutočnou energiou. Odídeme ženské, vyživené, prepojené a tak zrelaxované, že nás doma ani nespoznajú a z tejto energie budeme čerpať ešte veľmi dlho, ak nie navždy.

Nezáväzná objednávka

V prípade záujmu prosím vyplňte nasledovný formulár a pre ďalší postup vás kontaktujeme.

CENA

1599 € (nezahŕňa letenku) 

Záloha 500 €

E-mail

zenskecesty@gmail.com

Telefón

+421 918 420 441
+421 907 880 913

    Scroll to Top